PROCES SPRZEDAŻY

Zaufanie naszych Klientów budujemy na transparentności, dlatego cały proces sprzedaży nieruchomości podzieliliśmy na cztery etapy, które w jasny i klarowny sposób określają kolejno podejmowane przez nas kroki.


Kontakt z Klientem

Czytaj Więcej

Wycena nieruchomości 24h

Czytaj Więcej

Oględziny nieruchomości

Czytaj Więcej

Podpisanie umowy

Czytaj Więcej

Krok pierwszy

Kontakt z Klientem

Wstępna rozmowa pozwoli nam zapoznać się ze sprawą nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży. Jeżeli wspólnie uznamy, że jesteśmy w stanie Ci pomóc, przejdziemy do kolejnego kroku. Jeśli natomiast dojdziemy do wniosku, że sprawa wymaga specjalistycznej konsultacji, to przedstawimy Ci alternatywne rozwiązanie i skierujemy Cię do sprawdzonego eksperta. Nie zostawimy Cię jednak bez opieki, ponieważ naszym zadaniem jest pomaganie ludziom w trudnych sytuacjach.

kontakt

Krok drugi

Wycena nieruchomości w 24h

Po rozmowie możemy wstępnie przedstawić ofertę zakupu. Ceny nieruchomości szacujemy rzetelnie, opierając się na danych statystycznych z bazy cen transakcyjnych (nie ofertowych). Na tej podstawie składamy propozycję adekwatną do wartości konkretnej nieruchomości. Sama wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Krok trzeci

Oględziny nieruchomości

W dogodnym dla obu stron terminie spotykamy się w nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż i wspólnie dokonujemy oględzin. Jeśli klientom zależy na szybkiej sprzedaży i są zdecydowani na przeprowadzenie transakcji, możemy już na etapie pierwszego spotkania podpisać umowę przedwstępną i wpłacić zadatek.

Krok czwarty

Podpisanie umowy

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów wspólnie ustalamy warunki sprzedaży i w wybranej kancelarii notarialnej podpisujemy akt notarialny. Przelewu pieniędzy dokonujemy natychmiast po podpisaniu umowy. Na żadnym z etapów nie ponosisz dodatkowych kosztów prowizji ani innych opłat.


Usługi dodatkowe

DodATKOWA USŁUGA

POMOC PRAWNA

Rozwikłaliśmy już niejedną zagadkę prawną i wypracowaliśmy rozwiązania dla wielu sytuacji, nawet takich, które wydawały się trudne i skomplikowane. Przeprowadzenie sprawy spadkowej, antywindykacja, upadłość konsumencka czy zniesienie współwłasności – dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami i notariuszami znajdziemy optymalne rozwiązanie każdego problemu.

Usługa bezpłatna dla osób, które zdecydowały się na zawarcie z nami transakcji. Istnieje też możliwość zamówienia takiej usługi – wyceniana jest ona indywidualnie, a cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.


DodATKOWA USŁUGA

KOMPLETACJA DOKUMENTÓW

Wiemy, że formalności urzędowe w Polsce mogą stanowić labirynt, z którego trudno znaleźć wyjście. Dla nas jednak to codzienna praca. Wiemy, że urzędy skarbowe, kancelarie komornicze czy inne instytucje rządzą się swoimi prawami. Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia można stracić dużo nerwów, czasu, a nawet pieniędzy. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności, osobiście towarzysząc klientom podczas wizyt w urzędach lub reprezentując ich (poprzez udzielone nam pełnomocnictwa) w różnych instytucjach.

Usługa bezpłatna dla osób, które zdecydowały się na zawarcie z nami transakcji. Istnieje też możliwość zamówienia takiej usługi – wyceniana jest ona indywidualnie, a cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.


Skontaktuj się z nami za pomocą znajdującego się na stronie
Formularza Kontaktowego
Możesz też sam zadzwonić pod podany w kontakcie numer telefonu.