SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI BEZ POŚREDNIKÓW

Bezstresowa, bezpieczna i szybka sprzedaż nieruchomości za gotówkę.
Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.


Skup mieszkań i domów

Skupujemy nieruchomości po powodzi, pożarze, zdewastowane lub wymagające generalnego remontu. Rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane kwestie własności (jak np. spółdzielcze własnościowe lub spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu, mieszkania bez uregulowanego stanu prawnego gruntu pod budynkiem) – pomożemy niezależnie od stanu prawnego nieruchomości.

Skup udziałów w spadku

Jeżeli masz prawo do spadku, ale od miesięcy (a nawet lat) oczekujesz na sprawę w sądzie, zgodnie z prawem możesz wcześniej sprzedać swój udział. Znamy wiele historii, w których sprawy spadkowe ciągną się latami. Dzięki nam w jednej chwili jesteś w stanie pozbyć się problemu i spieniężyć swoje udziały

Skup lokali obciążonych

Mieszkanie z dożywociem, udział w nieruchomości lub nieruchomość z lokatorem – są to czynniki, które sprawiają, że nie możemy po prostu sprzedać lokalu zwykłemu klientowi na tradycyjnym rynku. Taka transakcja wymaga od właściciela dużo czasu, wiedzy prawnej i pieniędzy. Dlatego tę odpowiedzialność bierzemy na siebie.

Skup zadłużonych mieszkań

Komornik, zaległości w spółdzielni mieszkaniowej, wszelkiego rodzaju kredyty – pomagamy w oddłużaniu i spłacamy za Ciebie należności. Kontakty z wierzycielami zostawiasz nam, a Ty wreszcie możesz cieszyć się spokojem.

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa i okolice

Interesują nas również nieruchomości z Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Konstancina, Marek, Milanówka, Otwocka, Ożarowa Mazowieckiego, Piaseczna, Płocka, Pruszkowa, Radomia, Sochaczewa, Wołomina, Ząbek, Żyrardowa.

Zamiana nieruchomości

Obecnie posiadamy w sprzedaży od kilku do kilkunastu nieruchomości, których jesteśmy właścicielami. Jeżeli jedna z nich odpowiada Twoim potrzebom, istnieje możliwość zamiany za dopłatą jednej bądź drugiej strony, w zależności od wartości nieruchomości.

Skontaktuj się z nami za pomocą znajdującego się na stronie
Formularza Kontaktowego
Możesz też sam zadzwonić pod podany w kontakcie numer telefonu.